İnter Yapı & İzolasyon
UKS Yapı Kimyasalları - Mantolama (Isı Yalıtım Sistemleri)

UKS Mantolama

UKS Yapı Kimyasalları - Mantolama (Isı Yalıtım Sistemleri)

UKS Yapı Kimyasalları

UKS Yapı Kimyasalları - Winroof - Su Yalıtım Elemanları

Onduline Avrasya

Çatı Kaplama Malzemeleri - Kiremit Altı Yalıtım - Su Yalıtımı - Yeşil Çatılar - Yalıtım Koruyucular

XPS Isı Yalıtım

Duvar İçten Isı Yalıtımı - Duvar Dıştan Isı Yalıtımı (Mantolama) - Giydirme Cephe Uygulamalarında

UKS Mantolama Levha Yapıştırıcısı

UKS Polistiren Levha YapıştırıcısıÜrün Tanımı
Polistren esaslı ısı ve ses yalıtımı levhalarının yapıştırılmasında kullanılan yüksek yapıştrıma özelliğine sahip, polimer modifiye ve çimento esaslı hazır harç.

Kullanım Alanları
Extrude polistren (XPS), expanded polistiren (EPS) levhaların ve taşyünü levhalarının bina iç ve dış yüzeylerine, düşeyde, yatayda ve tavanda yapıştırılmasında kullanılır.

Ürün Avantajları
Sudan etkilenmez, beton, tuğla, gaz beton, sıva, prefabrik, panel vb. yüzeylerde çok iyi yapıştırma sağlar, iç ve dış mekanlarda kullanılabilir, düşey, yatay ve tavan uygulamaları için uygundur, dış etkilere ve dona karşı dayanıklıdır.

Yüzey Hazırlama
Uygulama yapılacak zemin gevşek parçalardan, yağ ve diğer kimyasallardan arındırılmış temiz olmalıdır.Beton, çimento, sıvalar kuru ve piriz süresini tamamlamış olmalıdır.Zemin aşırı emici ise veya sıcak havada uygulama yapılıyorsa nemlendirme yapılmalıdır.

UKS Polistiren Levha YapıştırıcısıHazırlama Talimatı ve Uygulama
5-5,5 kg (hava sıcaklığına bağlı değişken gösterebilir) temiz ve serin karışım suyu içerisine (25 kg) toz malzeme dökülür ve düşük devirli uygun bir karıştırıcı ile 3-4 dakikada topaksız homojen karışım sağlanır ve 5-10 dakika beklenir.Olgunlaşan malzeme tekrar karıştırılarak kullanıma hazır hale getirilir.Toz malzeme içerine su katılmamalıdır.Uygulama sıcaklığı 5 ile 35 °C sıcaklıkta yapılması önerilir.Hazırlanan malzeme, levhaların arka yüzeyinin tüm kenarları boyunca sürekli ve orta kısımlarına nokta şeklinde yerleştirilir.Levhalar yapıştırılacak yüzeye bastırılır; üzerine ağaç veya lastik tokmak yardımı ile hafifçe vurularak gönyesine oturtulur ve yapışması sağlanır.Yapıştırıcı yeterli kürünü aldıktan sonra, levhalar dübeller yardımı ile yüzeye sabitlenir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler
Hazırlanan malzeme yaklaşık 2 saat içinde kullanılmalıdır.Levhalar yerleştirilirken, yüzeydeki harcın kuruyarak film tabakası oluşturulması engellenmelidir.5 °C altında uygulanmamalıdır.Yüksek katlı uygulamalarda ve rüzgarlı alanlarda mekanik dübel işlemi erken yapılmalıdır.

İnter Yapı & İzolasyon

Çözüm Ortaklarımız

İnter Yapı & İzolasyon temsilcisi olduğu, bayiliğini yaptığı tüm firmalar.

Ürünlerimiz

İnter Yapı & İzolasyon bünyesinde satışı yapılan tüm ürünler.

Bize Ulaşın

Satış ofisimiz nerede? Tüm ulaşım bilgilerimiz için tıklayın!

İnter Yapı & İzolasyon Kalite Belgelerimiz