İnter Yapı & İzolasyon
UKS Yapı Kimyasalları - Mantolama (Isı Yalıtım Sistemleri)

UKS Mantolama

UKS Yapı Kimyasalları - Mantolama (Isı Yalıtım Sistemleri)

UKS Yapı Kimyasalları

UKS Yapı Kimyasalları - Winroof - Su Yalıtım Elemanları

Onduline Avrasya

Çatı Kaplama Malzemeleri - Kiremit Altı Yalıtım - Su Yalıtımı - Yeşil Çatılar - Yalıtım Koruyucular

XPS Isı Yalıtım

Duvar İçten Isı Yalıtımı - Duvar Dıştan Isı Yalıtımı (Mantolama) - Giydirme Cephe Uygulamalarında

UKS Mantolama Dekoratif Sıva

UKS Dekoratif Sıva - Tane Boyutu (0,5 - 2,0 mm)Ürün Tanımı
Beyaz çimento ve polimer modifiye katkılı yüksek mukavemet gösteren mala ile uygulanan mineral dokulu süper beyaz renkli son kat dekoratif cephe kaplama harcıdır.

Kullanım Alanı
Montalama sistemlerinde son kat dekoratif kaplama malzemesi olarak iç ve dış cephe sıvalarının üzerine kullanılır.

Avantajları
Kolay uygulanır, mükemmel yapışma sağlar, dekoratif görünümlü olup homojen bir uygulama sağlar.Isı yalıtım sistemleri uygulamalarındaki dalgalı görünüm düzeltilebilir.Suya ve dona dayanıklıdır.Dış etkilere karşı dayanıklı olup yapıyı uzun yıllar korur.Üzerine dış cephe boyaları uygulanabilir.

Yüzey Hazırlama
Uygulama yüzeyi toz, yağ gibi yapışmayı önleyici maddelerden temizlenmiş olmalıdır.Uygulama öncesi UKS Dekoratif Sıva Astarı yüzeye fırça veya rulo ile uygulanır.

UKS Dekoratif Sıva - Tane Boyutu (0,5 - 2,0 mm)Harcın Hazırlanması ve Uygulanması
25 kg. UKS Dekoratif Sıva yaklaşık 6-6,5 lt. temiz su içine katılarak tercihen düşük devirli bir mikser veya mala ile topak kalmayacak şekilde karıştırılır.Hazırlanan harç 4-5 dakika beklenir.Olgunlaşan harç tekrar karıştırılarak kullanıma hazır hale getirilir.Hazırlanan harç 1-1,5 saat içinde tüketilmelidir.

Uygulama Bilgileri
Malzeme çelik mala ile yüzeye uygulanmalı ve eşit kalınlıkta tüm yüzeye yayılmalıdır.Uygulama kalınlığı en büyük agregaya göre ayarlanmalıdır.En geç 10 dakika içerisinde, malzeme henüz ıslakken plastik mala ile dairesel hareketler yaparak sıvaya desen kazandırınız.Uygulama tamamlandıktan sonra hava sıcaklığı yüksek ise yüzeyi çimento prizini alana kadar nemlendiriniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler
5 °C'nin altında ve 35 °C'nin üzerindeki sıcaklarda uygulamadan kaçınınız.Mümkünse ara vermeden uygulama yapınız, ara verilmesi gerekirse yüzeyi yaklaşık 20 m2'lik alanlara bölerek ayrı ayrı uygulama yapınız.Plastik mala uygulamasına en geç 10 dakika içerisinde geçerek sıvanın üzerinde film tabakası oluşmasına izi vermeyiniz.Donmuş, 24 saat içerisinde donma riski olan veya direkt güneşe ve rüzgara açık alanlarda uygulamadan kaçınınız.Uygulamadan sonra çimento prizini alana kadar (Yaklaşık 1 hafta) kar yağışı veya şiddetli soğuk olmamasına dikkat ediniz.Kullanma süresi geçmiş olan harca kesinlikle su ve toz ilavesi yapmayınız.Ürün yağmur alan yatay yüzeyde uygulanmamalıdır.Ambalaj 25 kg'lık kraft torbalarda raf ömrü rutubetsiz ortamlarda ve açılmamış ambalajında 10 kat istif ile palet üzerinde 6 ay boyunca saklanabilir.

İnter Yapı & İzolasyon

Çözüm Ortaklarımız

İnter Yapı & İzolasyon temsilcisi olduğu, bayiliğini yaptığı tüm firmalar.

Ürünlerimiz

İnter Yapı & İzolasyon bünyesinde satışı yapılan tüm ürünler.

Bize Ulaşın

Satış ofisimiz nerede? Tüm ulaşım bilgilerimiz için tıklayın!

İnter Yapı & İzolasyon Kalite Belgelerimiz