İnter Yapı & İzolasyon
UKS Yapı Kimyasalları - Mantolama (Isı Yalıtım Sistemleri)

UKS Mantolama

UKS Yapı Kimyasalları - Mantolama (Isı Yalıtım Sistemleri)

UKS Yapı Kimyasalları

UKS Yapı Kimyasalları - Winroof - Su Yalıtım Elemanları

Onduline Avrasya

Çatı Kaplama Malzemeleri - Kiremit Altı Yalıtım - Su Yalıtımı - Yeşil Çatılar - Yalıtım Koruyucular

XPS Isı Yalıtım

Duvar İçten Isı Yalıtımı - Duvar Dıştan Isı Yalıtımı (Mantolama) - Giydirme Cephe Uygulamalarında

ISONEM AN NEM EMİCİ Hava nem emici

AN NEM EMİCİBeyaz renkte kokusuzdur. Havanın higrometrik dengesini sağlayarak ortamdaki fazla nemi emer. Düzensiz kullanımdan ya da ısıtılmasından dolayı çok nemi olan mekânların havasını iyileştirir. Pis kokuların ve küflerin oluşmasını önleyerek duvar boyaları ile ahşap ve metal akşamların zarar görmesini ve paslanmasını engeller. Özellikle elektronik ve neme hassas olan aletlerin bulunduğu ortamlarda kullanıma çok elverişlidir. Humı_NO içeriğindeki özel higroskopik kristaller sayesinde fazla nemi emerek odalardaki nemi ideal (%50) seviyelerine getirir ve bir iki hafta içerisinde suya dönüştürür.

Higroskopik kristaller bittiğinde sistem boşaltılır ve yerine diğer bir yeni nem emici konur. Nem azaldıkça sarfiyatta azalır. Kış mevsiminde yoğunlaşan buharı tutar. Giderek jel halini alır. Hiç bir zararlı koku ya da gaz çıkarmaz. Kullanımdan sonra jelleşen ürün atılmaz ve farklı amaçlara hizmet eder. Örneğin kışın kar altında kalan binaların önüne yada kaldırımlarda oluşan ince buz tabakalarının üzerine serilerek eritilmesinde kullanılır. Yazın ise çakıllı, kumlu, tozlu yolların ıslatılmasında ya da tenis kortlarında toz sabitlemesinde kullanılır. Herhangi bir enerji gereksinimi yoktur. Kullanımı kolay ve pratiktir.

Kullanım şekli:

600 gr lık özel poşetlerde kutu içerisinde olan ISONEM AN 10 m² kapalı bir alan için bir paket olarak kullanılır. Mekanlar büyüdükçe kullanılacak paket miktarında orantılı olarak arttırılır. Kutuların içindeki ISONEM AN öncelikle ambalajından çıkartılır. Daha sonra naylon zar soyularak içinde kristallerin bulunduğu meçli torba gözle görülmeyen uygun bir yere havada asılı kalacak şekilde sabitlenir. Sonradan altına boş bir kap yerleştirilir. Havadaki nemi rutubeti süzen kristaller yavaş yavaş nemi bünyesine alarak suya dönüştürür. Alttaki kapta toplanır. Toplanan bu sular yarım litreyi bulduktan sonra yeni bir nem emiciyle değiştirilir.

Kullanım yerleri:

  • Aşırı rutubet ve nem oranının yüksek olduğu mekanlarda,
  • Mutfak ve banyolarda,
  • Bodrum, kiler veya garajlarda,
  • Elektronik eşya bulunan yada neme hassas olan mekanlarda,
  • Her türlü neme karşı hassasiyet duyulan yerlerde,

Ambalaj

:

600 gr poşet ve kutuda

Sarfiyat

:

10 m² alan için bir (600gr)

Depolama

:

Orijinal ve kapalı ambalajında 6 ay

İnter Yapı & İzolasyon

Çözüm Ortaklarımız

İnter Yapı & İzolasyon temsilcisi olduğu, bayiliğini yaptığı tüm firmalar.

Ürünlerimiz

İnter Yapı & İzolasyon bünyesinde satışı yapılan tüm ürünler.

Bize Ulaşın

Satış ofisimiz nerede? Tüm ulaşım bilgilerimiz için tıklayın!

İnter Yapı & İzolasyon Kalite Belgelerimiz